Zaproszenie na 8 Festiwal Żywności Wolnej od GMO prosto od Rolnika

28 marca 2023

Szanowni Państwo,
miło mi poinformować, iż w tym roku 8 Festiwal Żywności Wolnej od GMO prosto od Polskiego Rolnika, będzie trwał dwa dni, są to kolejno 6 i 7 maja 2023 roku – czyli sobota i niedziela – długi weekend maja, na który serdecznie wraz z Panem Posłem Jarosławem Sachajko Wiceprzewodniczącym Sejmowej Komisji Rolnictwa
i Rozwoju Wsi wszystkich Państwa zapraszamy.

W Festiwalu wziąć udział mogą rolnicy, którzy w ofercie sprzedaży mają płody rolne, bądź ich przetwory, właściciele sklepów ze zdrową żywnością, producenci serów, wyrobów wiklinowych i ogólnie pojętego rękodzieła, florystów, rzeźbiarzy, malarzy, wszystkich, którzy trudnią się wyrobem produktów przeznaczonych dla rolników. Nadto serdecznie zapraszamy osoby zajmujące się sprzedażą miodu i innych produktów pasiecznych, jak: pierzga, mleczko czy pyłek pszczeli, olejów, ekologicznych lub własnego wyrobu wędlin, soków tłoczonych, florystów, hodowców konopi etc.

Nasze zaproszenie jest szczególnie kierowane do Kół Gospodyń Wiejskich, które w swojej ofercie mają wspaniałe potrawy samodzielnie przygotowane.

W tym miejscu uprzejmie prosimy Panie z KGW o informację, czy są w stanie podjąć z nami współpracę polegającą na przygotowaniu degustacji dla uczestników Festiwalu. Degustacji podlegają wszystkie przez Panie samodzielnie przygotowane potrawy. Za przygotowanie degustacji zapłacimy Paniom uzgodnioną wcześniej na podstawie umowy sumę. Jeśli Panie są gotowe przygotować taką degustację, uprzejmie proszę o informację zwrotną, wówczas wyślę draft umowy. Dodatkowo KGW prowadzą niejednokrotnie działalność artystyczną – Panie śpiewają i tańczą. Jeśli KGW jest chętne, by zaprezentować występ, scena jest otwarta, wówczas również podpisujemy z Paniami umowę i umawiamy się na kwotę zapłacenia za ten występ.

Wzorem poprzednich edycji Festiwalu każdy wystawca będzie mógł sprzedać swoje produkty w ilościach nieograniczonych, zajmując miejsce na płycie Rynku Wielkiego za darmo.
Każdy z Państwa otrzyma przestrzeń na płycie Rynku Wielkiego, gdzie będzie mógł postawić swój stragan bądź namiot i wyeksponować w wygodny dla siebie sposób swoje produkty.
Przewidywany czas rozpoczęcia i zakończenia Festiwalu to godziny – od 9:00 w sobotę 6 maja – do godziny 17:00 w niedzielę 7 maja.
Podczas Festiwalu przewidziane są konkursy dla dzieci, koncerty oraz koncert sobotni zespołu BayerFull.
Na Państwa zgłoszenia czekamy do 30 kwietnia 2023 r. – wskazany termin jest terminem nieprzekraczalnym, mamy bowiem ograniczoną liczbę miejsc.
Wystarczy, że Państwo odpiszą na tę informację, podając nazwę firmy i swoje dane kontaktowe, wówczas zostaną wpisani Państwo na listę uczestników oraz powiadomieni o tym, iż Państwa akces został przyjęty.

W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości pozostaję do Państwa uprzejmej dyspozycji codziennie
w godzinach 10-17 pod numerem telefonu 691984663.

 

Urząd Miasta i Gminy Izbica

Adres Gminna 4
22-375 Izbica
Telefon (84) 618 30 34
Fax (84) 618 30 49
EPUAP Skrytka: /3ov97yks4s/skrytka
Wpłaty Konto podstawowe:
Bank Spółdzielczy w Izbicy
64 9610 0002 0000 0824 2007 0002

Odpady komunalne:
Bank Spółdzielczy w Izbicy
60 9610 0002 2001 0000 0824 0016

Godziny pracy

Poniedziałek:
8:00 - 16:00
Wtorek:
7:00 - 15:00
Środa:
7:00 - 15:00
Czwartek:
7:00 - 15:00
Piątek:
7:00 - 15:00

Przydatne linki