Turystyka i Rekreacja

Burdanówka CAMINO
„Niewiele jest w Polsce miejsc przyjemniejszych od skromnej miejscowości Kryniczki mieszczącej się ok 15 km od Krasnegostawu, gdzie soczysta zieleń świerków i sosen uspokaja i doskonale koi nerwy, zaś klimat Skierbieszowskiego Parku Krajobrazowego jest niezastąpiony przy skutecznej regeneracji sił. Przekonajcie się o tym, podczas pobytu w kompleksie wypoczynkowym Burdanówka, położonym w malowniczej wsi, usytuowanej wśród lasów, wąwozów i pachnących pól, gdzie czeka na Was nie tylko cisza i spokój ale również wiele możliwości do aktywnego wypoczynku.”
https://burdanowka.pl/pl/

Kontakt

W celu rezerwacji pokoi lub w przypadku pytań mogą się Państwo skontaktować z nami

Gościniec w Bobliwie

Stok narciarski i pokoje gościnne

Miejscowość Bobliwo to mała i spokojna wieś położona na Wyżynie Lubelskiej, oddalona od Osady Izbica o około 8 km,  na głównej trasie Lublin-Krasnystaw-Zamość. W tej pięknej okolicy specjalnie dla miłośników białego szaleństwa stworzyliśmy stok narciarski oraz komfortowe noclegi Gościniec. W budynku znajduje się 10 pokoi.

Nasza Agroturystyka to idealne miejsce dla osób, które nie chcą tracić czasu na dojazdy do stoku – tu każdą wolną chwilę można przeznaczyć na jazdę na nartach.
Zapraszamy!
Kontakt:
Tel: +48 603 93 30 38
+48 609 17 55 77
Kasa: 84 5398155
Szkoła Fun Ski: 609 205 731

Adres:
Bobliwo 1
22-375 IZBICA
pow. krasnostawski
woj. lubelskie

E-mail i strona internetowa

[email protected]
http://stokbobliwo.pl